Rajtuk kívül egy embert súlyos, két másikat pedig könnyebb sérülésekkel szállították kórházba.

Két életveszélyes, egy súlyos és két könnyebb sérültje van az M5-ös autópályán Kecskemét közelében szombaton délelőtt történt balesetnek – közölte az Országos Mentőszolgálat.

Hozzátették, hogy a baleset helyszínére több mentőautó, valamint két mentőhelikopter is érkezett, a sérülteket kórházba vitték.




A jelenlegi információk szerint egy Szeged felé haladó, trélert vontató, román rendszámú kisbusz tért le a sztrádáról és borult az árokba hét emberrel az utasterében.

A baleset miatt az M5-ös autópálya érintett szakaszát több órára teljesen lezárták, a forgalmat elterelték. Az Útinform közlése szerint a forgalomkorlátozást mostanra feloldották, ám Budapest felé a nézelődők miatt a sztrádán még mindig jelentős a torlódás.

(Nyitókép: MTI / Donka Ferenc)